אחות פרטית בבית

מעוניינים לשכור את שירותיה של אחות פרטית בבית שלכם? הרי שהגעתם למקום הנכון! חברת "נתיב הזהב" שמחה לעמוד לרשותכם ולסייע באיתורם של אנשי המקצוע הישראלים המיומנים והאדיבים ביותר אשר יסייעו בכל דרך אפשרית לכם ולאנשים החשובים לכם ביותר. בין אם מדובר בשירותיה של אחות פרטית או אפילו מטפלת סיעודית, הרי שחשוב יהיה לבחור בשירותיה של חברה מנוסה ומקצועית, וכאן חברתנו נכנסת לתמונה. באתר תוכלו לבחור את השירות הנחוץ לכם מטעמן של החברות המובילות והמיומנות ביותר בתחום בישראל.

מה כוללים שירותיה של אחות פרטית בבית?

בין אם מדובר בתקופה שלאחר הליך רפואי, במצב בו מחלה מונעת את עצמאותו של אדם או במידה ומדובר באדם קשיש הזקוק לסיוע במהלך היומיום, הרי שנוכחותה ושירותיה של אחות פרטית בבית יהיו נחוצים. עזרתה תהיה חשובה הן לתפקוד והן לתחושת העצמאות של האדם, ושירותיה של האחות הפרטית יכללו בין היתר גם את הנקודות הבאות:

  • ניידות – ניידות הינה משמעותית לתפקודו של האדם. והאחות הפרטית תהיה זו אשר תסייע בהעברתו של האדם בתוך ומחוץ למיטות, לכיסאות הגלגלים ואף לשירותים. שמירה על ניידות הינה משמעותית במניעתם של פצעי לחץ והיחלשות השרירים.
  • האכלה והזנה – במידה בצורך, האחיות יעזרו גם בהאכלתו של המטופל ושמירה על תפריט תזונאי אשר נקבע על ידי הרופא ונועד לעזור במניעת או שליטה של בעיות רפואיות שונות.
  • שמירה על היגיינה – בין אם מדובר על רחצה, עשיית צרכים או שמירה על היגיינה אישית, הרי שהאחיות הפרטיות יעמדו לרשות המטופל ויעזרו לו בכל פעולה.
  • ועוד.

אחות פרטית בבית – טיפול סיעודי בבית

מטופלים סיעודיים אשר בוחרים להישאר בביתם יזדקקו ללא ספק לסיוע מידיה של אחות פרטית או מטפלת סיעודית אשר יהיו חלק בלתי נפרד מהתאמתה של הסביבה הביתית לצרכים האינדיבידואליים של כל מטופל. את אנשי המקצוע הישראלים הנחוצים לכם ניתן יהיה לאתר באמצעות אתר חברת "נתיב הזהב" המנוסה. לכל שאלה וקבלת ייעוץ בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות חברתנו ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל.

שתף אותנו עם:

צרו איתנו קשר

בניית אתרים וקידום בניית אתרים וקידום