אודות

חברת נתיב הזהב הוקמה מתוך מטרה לעזור לכל אדם באשר הוא בשיפור איכות חייו בתחומי הסיעוד והרווחה. חברתנו מרכזת בעבורכם את חברות הסיעוד המקצועיות והמיומנות ביותר אשר מספקות שירותי סיעוד פרטיים. לרשותכם יעמדו אחים ואחיות מוסמכים לצד מטפלים ומטפלות ישראלים הדוגלים בשיווין, יחס אישי ותחרות הוגנת.

טיפול סיעודי ברמה הגבוהה ביותר!

חברת נתיב הזהב מתמחה באיתור שירותי טיפול סיעודי והשגחה פרטית על חולים וקשישים על ידי צוות מטפלים מוסמכים ומסורים. נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע באיתורם של אנשי המקצוע המובילים אשר מחזירים בתעודות הסמכה, ניסיון עשיר בתחום והמלצות מידיהם של אינספור לקוחות מרוצים.

חברות הסיעוד אשר מומלצות על ידי חברתנו נבחנות בקפידה על פי רמת מקצועיותן והשירות אותו יכולות לספק בעבורכם. כך שגם במידה ואתם או יקיריכם זקוקים לאחות פרטית או מטפלת סיעודית, את המענה המתאים ביותר לכלל הצרכים שלכם תוכלו למצוא כאן.

שירות ואמינות מעל הכל

חיפוש עזרה סיעודית לבן משפחה הוא ללא ספק נושא אשר דורש מחשבה רבה. במהלך תקופת פעילותה, חברתנו ליוותה משפחות רבות וסייעה להן באיתור כל אנשי המקצוע הנחוצים לשם הענקת הטיפול הסיעודי הצמוד האיכותי ביותר. אנו מאמינים כי הענקת הטיפול הסיעודי וההשגחה הפרטית הינה משימה חשובה מעין כמותה ועל כן אנו עושים את כל האפשרי בכדי לסייע לכם לקבל את הסיוע הנחוץ לכם.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת נתיב הזהב כבר היום.

 

צרו איתנו קשר

בניית אתרים וקידום בניית אתרים וקידום